Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się dyscypliną Hörmann a także jest największym wytwórcą bram garażowych, jak również napędów. Spółka Hörmann jest marką dziedziczną operującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najnowszych rozstrzygnięć oraz najwyższej gatunkowości produktów.

Spółka Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków i prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W owym obszarze poza wydziałami centrali, ulokowane są także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości marka zatrudnia w nich ponad stu bardzo wysoko doświadczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na obszarze całego kraju. Zapewnia ona błyskawiczny a także profesjonalny serwis jak też zapewnia sprzyjającą, umiejętną obsługę klienta.

Cześć wszystkim! Jestem Beata i obecnie mam 27 lat. Pracuję w branży kosmetycznej, ale moją pasją tak naprawdę jest wykańczanie i kreowanie wizerunku domów. Niestety jako, że nie mam firmy, mogłam urządzić tylko swoje mieszkanie, a następnie swój dom. Interesuje mnie również motoryzacja. Nie taka zwykła, tylko ta największa- motoryzacja logistyczna. Zapraszam do przeczytania mojego bloga. Bądźcie zawsze na bieżąco:)

Comments are disabled

© 2024 Fotografia. WP Castle Theme by Just Free Themes