Edukacja informatyczna

Zdawać by się mogło, iż informatyka to stosunkowo nowiutki wątek w szkółce, aczkolwiek nic bardziej błędnego, ponieważ prymarne zajęcia ukazywały się regularnie w dwóch ogólniakach we Wrocławiu już w latach 60 XX wieku, wówczas lekcje dokonywały się na Uniwersytecie Wrocławskim. Z kolei w wszechstronny zakres rąk PC-ty rozpoczęły docierać w latach 80 XX wieku, wtedy kompy nadarzyły się globalne i ogólne, nadmieniano je wtenczas personalnymi pecetami. W roku 1985 okazał się główny ogólnopolski program kształcenia informatyki w liceach, opracowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne a także uprawomocniony przez Ministerstwo Oświaty i Wychowania.

Prymarne ćwiczenia w podstawówce były ofiarowane przeważnie programowaniu kompów, na powód, że nie było programu użytkowego i kształcącego jak też nie bywała jeszcze wówczas sieć komputerowa.

Kiedy z dalszą chwilą ukazało się już software bardziej aplikacyjne, wtenczas rozrastało się zainteresowanie programami. Tymczasem w podstawówce składano już większy nacisk na umiejętności odszukiwania i użytkowania wiadomości oraz tak też się dzieje po dzień dzisiejszy.

Cześć wszystkim! Jestem Beata i obecnie mam 27 lat. Pracuję w branży kosmetycznej, ale moją pasją tak naprawdę jest wykańczanie i kreowanie wizerunku domów. Niestety jako, że nie mam firmy, mogłam urządzić tylko swoje mieszkanie, a następnie swój dom. Interesuje mnie również motoryzacja. Nie taka zwykła, tylko ta największa- motoryzacja logistyczna. Zapraszam do przeczytania mojego bloga. Bądźcie zawsze na bieżąco:)

Comments are disabled

© 2023 Fotografia. WP Castle Theme by Just Free Themes