Prywatny transport zasługuje na nagrodę

Niedawno, okazało się że miałem trudność. Nic specjalnego oczywiście,miałem, przetransportować w dość odległe miejsce znajomą wyrośniętą palemkę.
Rosła sobie malutka w pierwszej siedzibie stryjka, gdzie było trochę za mało luksów ale zrobiła użytek z okazji i wyskoczyła na ładne parę metrów.

Niewiele więcej niż zwykłe nieduże parę. Z wielu racji musiałem przewieźć ją do drugiego miasta i z miejsca na starcie pojawił się dylemat. Palemka okazała się niechętna jeździe transportem osobowym,przyjąłem to ze zrozumieniem,wymiary okazały się zanadto okazałe,powinienem zorganizować alternatywny transport. W pierwszej chwili wpadłem w rozpacz, transport dumałem to po prostu horror.

Targowanie się z szoferem o absolutnie każdą rzecz,urealnianie wysokości faktury i inne atrakcje.
Na dodatek stryjek przebywał w nie znanym mi mieście i kierowców transportowców w ogóle nie znałem.
Uratował mnie internet. Po wstukaniu hasła transport wyświetliło mi się tak dużo odpowiedzi,że potrafiłbym przetransportować carską armię do Patagonii a nie w sumie nie tak dużą palmę biedaczkę od wujka.
Zaobserwowałem w tej historii postęp olbrzymi. Zamówiony transport nie stworzył zupełnie najmniejszych problemów,kierowca i pomocnik wtaszczyli niebożątko, zadbali o nią jak o własne najukochańsze dzieciątko. Jeżeli w przyszłości będę palemką ,również marzę by mieć tak transport.

Rozprawa napisana na bazie barierki ochronne.

Cześć wszystkim! Jestem Beata i obecnie mam 27 lat. Pracuję w branży kosmetycznej, ale moją pasją tak naprawdę jest wykańczanie i kreowanie wizerunku domów. Niestety jako, że nie mam firmy, mogłam urządzić tylko swoje mieszkanie, a następnie swój dom. Interesuje mnie również motoryzacja. Nie taka zwykła, tylko ta największa- motoryzacja logistyczna. Zapraszam do przeczytania mojego bloga. Bądźcie zawsze na bieżąco:)

Comments are disabled

© 2019 Fotografia. WP Castle Theme by Just Free Themes