Dom z drewna

Od dawna podobały mi się domy z drewna zatem kiedy postanowiliśmy z Karolem, iż zaczynamy wznosić gniazdko, to natychmiast miałam świadomość, że wspólny dom powinien być z drewna.

Drzewo jest niedoścignionym izolatorem temperatury, sporo lepszym niż styropian i wełna mineralna, które dziś w każdym prawie domu używa do ocieplania mieszkań.

Drefor dostarczy drzwi wewnętrzne do Twojego domu z drewna

Budynek zrobiony z materiałów drewnianych bywa więc dobrze izolowany, a równocześnie tworzy się w nim przyjemna aura, określony klimat, jakiego na pewno nie zbuduje nikomu dom z muru. Tak samo dom budowany w technologii szkieletowej nie stworzy nam cudownego zgodnego z naturą nastroju który stwarzają domy drewniane. Okazuje się to być wynik doznań węchowych, swoistej kategorii powietrza.

W dzisiejszych czasach bale drewniane nasącza się miksturami powodującymi, iż materiały na domy drewniane nie są nieodporne na pożary, zatem i kwestia wielkiego zagrożenia podpaleniem odpada. Naturalnie nikomu zapewne nie należy wmawiać, iż domy drewniane to możliwość egzystowania w naturalnych okolicznościach, dzięki czemu są sprzyjające dla ludzkiego zdrowia. Mają one ponadto jedną zaletę. Nie musi się czekać do kolejnego sezonu po wystawieniu stanu surowego, więc praktycznie można w tym domku zamieszkać tego samego roku, w jakim rozpoczniemy stawianie.

Dworek robi się z gotowych modułów zawiezionych na parcelę i właściwie po kilku miesiącach da się w takim domu już mieszkać. Nasz dworek więc musi być z materiałów drewnianych. Została naszej rodzinie zaledwie rzecz dobory fabryki, która ma nam lokal budować.

 

Cześć wszystkim! Jestem Beata i obecnie mam 27 lat. Pracuję w branży kosmetycznej, ale moją pasją tak naprawdę jest wykańczanie i kreowanie wizerunku domów. Niestety jako, że nie mam firmy, mogłam urządzić tylko swoje mieszkanie, a następnie swój dom. Interesuje mnie również motoryzacja. Nie taka zwykła, tylko ta największa- motoryzacja logistyczna. Zapraszam do przeczytania mojego bloga. Bądźcie zawsze na bieżąco:)

Comments are disabled

© 2020 Fotografia. WP Castle Theme by Just Free Themes