Oświetlenie hali pasmami świetlnymi

Nierzadko w warunkach przemysłowych lub magazynach szkoda murów na wbudowywanie tam otworów okiennych. Dowolna część jest istotna, a okno tę przestrzeń kradnie.

Czym są pasma świetlne?

W tym samym czasie gdy nie ma witryn wnętrza stają się mroczne i należy je doświetlać neonówkami, które mocno pomnażają cenę użytkowania hal. Żeby rozwiązać takowy szkopuł wyprodukowano pasma świetlne i świetliki kopułowe, które doświetlają magazyny z dachu. Jest to świetne wyjście, dlatego, że na powale ale nikt nie lokuje mebli, czy miejsc pracy, a przy tym wytwarzają światło dzienne, najzdrowsze dla człowieka.

Pasma świetlne to po prostu sekwencja następujących po sobie nadętych szyb w dachu, które pomagają naświetlić potężne hale w typie dużych hurtowni.

Bardzo dobrze też sprawdzają się nad nad przejściami miedzy budynkami. Są wyprodukowane na ogół z tworzyw sztucznych zwanych potocznie pleksiglasem.

Pasma świetlne

Bywają nieczułe na oddziaływanie warunków pogodowych. Mogą mieć wielorakie wybarwienia w zależności od potrzeb. Często stają się transparentne, ale również bywają kolorowe lub nabłyszczone. Żeby zapobiegać uszczerbkom ciepła z budowli i zwiększyć odporność na pożar wyprodukowane bywają z kilku warstw z przestrzenią gazową w środku. Jednak świetliki kopułowe to po prostu małe okienka dachowe wykonywane podobnie jak pasma świetlne, ale wytypowane do rozjaśniania niedużych lokali.

Cześć wszystkim! Jestem Beata i obecnie mam 27 lat. Pracuję w branży kosmetycznej, ale moją pasją tak naprawdę jest wykańczanie i kreowanie wizerunku domów. Niestety jako, że nie mam firmy, mogłam urządzić tylko swoje mieszkanie, a następnie swój dom. Interesuje mnie również motoryzacja. Nie taka zwykła, tylko ta największa- motoryzacja logistyczna. Zapraszam do przeczytania mojego bloga. Bądźcie zawsze na bieżąco:)

Comments are disabled

© 2020 Fotografia. WP Castle Theme by Just Free Themes