Przyczepy przedsiębiorstwa Konar

Z pewnością większość prezesów przedsiębiorstw o profilu transportowym musi znaleźć specjalne fundusze. Z pomocą nadchodzi spółka Konar. Firma produkcyjna Konar oferuje swoim odbiorcom różnorodnego rodzaju i przeznaczenia zabudowy pojazdów.

Konar- producent przyczep ze Stęszewa

Zabudowy są różne i każdy przedsiębiorca znajdzie dla swojego przedsiębiorstwa odpowiednią. Spółka oferuje zabudowy specjalistyczne oraz do transportu zwierząt i łódek. W ogromnej ofercie handlowej przedsiębiorstwa można także odszukać wywrotki przydatne dla firm deweloperskich. Głównym towarem tej uznanej firmy są naczepy. Firma proponuje naczepy jednoosiowe i dwuosiowe, które wyróżnia najlepsza klasa wytworzenia.

Konar

Konar

Spółka Konar od kilkunastu lat z powodzeniem wytwarza różnego typu przyczepy, które zostały docenione na Targach w Poznaniu. Kompletna oferta handlowa przedsiębiorstwa Konar jest umieszczona na stronie interaktywnej www.konar.com.pl. Znajdują się tam również ważne informacje dotyczące rozmiarów oraz ładowności oferowanych wyrobów.

Więcej o przyczepach marki Konar przeczytasz na ich stronie www: www.konar.com.pl/produkty/przyczepy/

Cześć wszystkim! Jestem Beata i obecnie mam 27 lat. Pracuję w branży kosmetycznej, ale moją pasją tak naprawdę jest wykańczanie i kreowanie wizerunku domów. Niestety jako, że nie mam firmy, mogłam urządzić tylko swoje mieszkanie, a następnie swój dom. Interesuje mnie również motoryzacja. Nie taka zwykła, tylko ta największa- motoryzacja logistyczna. Zapraszam do przeczytania mojego bloga. Bądźcie zawsze na bieżąco:)

Comments are disabled

© 2020 Fotografia. WP Castle Theme by Just Free Themes